0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 ne Rr. Arben Broci

ID : B128025168

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Arben Broci. Apartament  me siperfaqe 168m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje Vile, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, 3Ac, oxhak funksional.

Cmimi 1200 Euro/muaj. 

 


Adresa :

Rruga Arben Broci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 168 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate