0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane bllokut te Vilave Amerikane

ID : 110025200

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane bllokut te Vilave Amerikane. Vile 2 kat me nje siperfaqe 200m2 dhe 400m2 siparfaqe trualli, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2WC, 1 verande, ka vetem k/bufe . Ndodhet ne nje zone te qete, me ambient te gjelberuar dhe te mbjelle me peme. Mudenesi parkimi brenda ne vile.
Cmimi 1000 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate