0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, ne Kinostudio.

ID : 1624041200

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, ne Kinostudio. Ambienti me siperfaqe 200 m2 eshte i ndare ne 2 hapesire te medha dhe 4 banjo. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, ka pamje nga rruga kryesore.

Cmimi 1500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Aleksander Moisiu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Zyra 2
Banjo 4
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate