0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr Elbasanit

ID : 112025200

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr Elbasanit. Vile 2 kat me siperfaqe banimi 200m2 dhe siperfaqe oborri 286m2, eshte e shtruar me pllake. Kati i I-re eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 2WC, 1Bll. Kati i II-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 2WC, 1Bll. Vila eshte totalisht e mobiluar, me sistem ngrohje te brendshem, mundesi parkimi.
Cmimi 1500 Euro/ muaj. I negociueshem

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate