0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Qendres

ID : 677101120

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Qendres. Ambienti me siperfaqe 120 m2 eshte i organizuar ne 7 zyra dhe 1 banjo. Zyrat ndodhen ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, ka orientim ne Lindje-Perendim, mundesi reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 1100 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 100 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 120 m²
Zyra 7
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate