0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite

ID : 113053384

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite. Vile 2 kat me siperfaqe 384m2, dhe oborr 616m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i pare ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1WC. Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi, 2WC, 2 ballkone. Vila eshte totalisht e mobiluar, me oxhak funksional, 6AC, me garazh me siperfaqe 40m2, me oborr te gjelberuar, mundesi parkimi per 2 makina.
Cmimi 1800 Euro/muaj. I negociueshem. 

Adresa :

Rruga Rexhep Jella
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 384 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate