0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates

ID : 731101200

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, me hapsira të bollshme , sipërfaqe 200m2. Orientimin e ka nga Jug-Lindja. Pallati është I ri, i pabanuar me pare, me punime tepër cilësore, parkim te mbyllur ne garazh.

Cmimi 1500 Euro/muaj, I diskutueshem.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate