0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. e Bogdaneve, prane qendres.

ID : 176101045

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. e Bogdaneve, prane qendres. Dyqani me siperfaqe 45 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, 1 AC. Dyqani ka pamje dhe dalje direkte ne rruge.

Cmimi 450 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Bogdaneve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 45 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate