0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambienti Biznesi ne Rr. e Elbasanit, prane Amabasdes USA.

ID : 676021097

Tirane, Japim me Qira Ambienti Biznesi ne Rr. e Elbasanit, prane Amabasdes USA. Ambienti me siperfaqe 97 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 banjo dhe 1 ballkon, i shtruar ne pllake, bosh. Zyrat kane adrese te sakte, parane qendres ne nje zone te frekuentueshme, orientim ne Lindje, te pershtatshem per cdo lloje zyre.

Cmimi 450 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 97 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate