0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite

ID : 114053300

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 300m2 dhe oborr 100m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i pare ka 1 dhome ndenje, 1WC, 1 Verande dhe 1 depo. Kati i dyte ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1WC dhe 2Blk. Kati i trete ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1WC, 2Blk. Vila jepet me qira vetem e k/bufe, 5AC, me oborr te gjelberuar, ka mundesi parkim per 2 poste makinash.
Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Rexhep Jella
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate