0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Dibres, prane Korpusit Spitalor ‘Nene Tereza’.

ID : 115041405

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Dibres, prane Korpusit Spitalor ‘Nene Tereza’. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 135m2 per cdo kat, oborr te gjelberuar 250m2 , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne: Kati I ka dhome ndenje, dhome gatimi, 2WC, verande. Kati II ka 3 dhoma gjum, 2WC, 2Blk. Kati III ka holl, dhome ndenje, 2 Blk. Vila eshte totalisht e mobiluar, 3AC, orientohet ne Veri - Perendim, ka mundesi parkim per 3 poste makinash.
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 405 m²
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate