0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : B115021080


Tirane, Japim me Qera  Apartament 1+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 80m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2  wc dhe 1 ballkon. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket,  totalisht i  mobiluar, sistem qendror ngrohje dhe ftohje.  

Cmimi  1200 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate