0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane ish New York-ut.

ID : 342053075

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane ish New York-ut. Apartamenti me siperfaqe 75 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjimi , 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ndertime cilesore, eshte i mobiluar, i shtruar ne pllake dhe ne parket. Apartameti ndodhet ne nje zone te frekuentueshme, prane sherbimit publik dhe cdo sherbim prane, ka mundesi parkimi.

Cmimi 370 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 370 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 10

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate