0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center

ID : Z054022102

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Ambient i organizuar ne 2 zyra, 1 hapesire, 2 wc dhe 1 verande, me siperfaqe 102m2, i shtruar ne pllake dhe parket. Ambienti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 102 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate