0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.

ID : 714083110

Tirana, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center. Apartamenti me siperfaqe 110 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje vile, eshte e mobiluar, e shtruar ne pllake, ka mundesi parkimi. Apartamenti gjendet ne nje zone te zhvilluar, ka qender tregtare dhe cdo sherbim prane, transport publik.

Cmimi 300 Euro/muaji.

 

Adresa :

Rruga 5 Maji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate