0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Selite

ID : 118053275

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Selite. Vile me siperfaqe 275m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne : Garazh, Kati I ka dhome ndenje, kuzhine, studio, wc. Kati II ka 4 dhoma gjumi, 2 wc. Kati III papafingo ka ambient te hapur. Vila eshte e pajisur me 8AC, mundesi parkimi per 5 poste.
Cmimi 1700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Isuf Elezi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 275 m²
Dhoma 7
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate