0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima

ID : B108021100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima. Apartamenti  me siperfaqe 100m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht  i mobiluar, oxhak funksional, ofrohet me 1 post parkimi ne garazh.

Cmimi  1000 Euro/muaj.

 


Adresa :

Rruga Dervish Hima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate