0 prona te gjetura

Japim me Qera Dyqan ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson.

ID : 176051028

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Ambienti me siperfaqe 28 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, jepet me qera bosh, nuk ka pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 28 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate