0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson.

ID : 664051082

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Zyra me siperfaqe 82 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra dhe 1 banjo. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, jepet me qira bosh. Zyrat kane orientim ne Perendim, mundesi reklamimi, adrese te sakte, ne zonen me te preferuar te bizneseve.

Cmimi 800 Euro/muaji.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 83 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate