0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM.

ID : 337F079

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne parket, 3 AC. Apartamenti ndodhet ne zone te qete, ne ajrin e paster te kodrave te Liqenit.

Cmimi 350 Euro.

 

Adresa :

Rruga Shyqri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 79 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate