0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Sheshit Avni Rustemi

ID : B102023060

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Sheshit Avni Rustemi. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, i mobiluar.

Cmimi 35000 Leke/muajAdresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 260 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate