0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 Kat ne Rr. Mihal Grameno

ID : 524024130

Tirane, Japim me Qira Vile 3 Kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 3 kat+papafingo, me siperfaqe 130m2/kat dhe oborr me siperfaqe 700m2, eshte e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te jashtme dhe te brendshme. Vila organizohet cdo kat ne 3+1+WC+Blk, ka sistem ngrohes qendror, 4AC, eshte totalisht e mobiluar, ka oborr te gjelberuar, mundesi parkimi per 5 poste.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Mihal Grameno
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 390 m²
Dhoma 11
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate