0 prona te gjetura

QERA / Vile 3 Kat ne Rr. Qemal Stafa, prane shkolles se Kuqe

ID : V010082300

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Qemal Stafa, prane shkolles se Kuqe.

Kati i 1-re organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 wc, me siperfaqe 100m2.

Kati i 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 wc dhe 2 ballkon, me siperfaqe 100m2.

Kati i 3-te organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 wc, 1 verand dhe 1 ballkon, me siperfaqe 100m2.

Vila eshte ndertim i ri, i shtruar ne pllake dhe parket, me shkalle te brendshme. Vila jepet me qera bosh.

Ambient shume i pershtatshem per banim dhe per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 1200 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Qemal Stafa
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate