0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Vilave, Long Hill Residence

ID : 157F320

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Vilave, Long Hill Residence. Vile me siperfaqe totale ndertimi 320m2 dhe oborr me siperfaqe 110m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne 3dhoma gjumi+2WC+verande.

Kati i 2-te ka 1 ambient ndenje, 1 ambient gatimi dhe 1 WC.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 2700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 2 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 320 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate