0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane postes nr.8.

ID : 298052100

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane postes nr.8. Apartamenti me siperfaqe 120 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, prane te gjitha sherbimeve, ne bllok dhe njekohesisht ne zone te qete. Apartamenti jepet me qera i mobiluar, eshte i shtruar ne pllake, ka orientim gjeografik ne Lindje, kondicioner ne cdo ambient.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Ymer Kurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate