0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Nobis.

ID : 709052145

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Nobis. Apartamenti me siperfaqe 145 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne nje pallat te ri, eshte totalisht e mobiluar, dhomat jane te bollshme. Apartamenti ka orientim ne Lindje-Perendim, me ndricim natyral gjate gjith dites, ka pamje te bukur te qytetit. Vendndodhja gjeografike me e mire prane zones Bllok dhe prane Liqenit Artificial, ne ajrin e paster te kodrave.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 145 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate