0 prona te gjetura

Japim me Qera Klinike Dentare ne Rr. e Durresit, prane qendres.

ID : 658101050

Tirane, Japim me Qera Klinike Dentare ne Rr. e Durresit, prane qendres. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 banjo dhe 1 ballkon me siperfaqe 50 sqm. Klinika ka 2 plotrone, nje ambient per pritjen e klienteve, eshte totalisht e mobiluar ne gjendej pune. Ambienti ndodhet ne katine e 2-te te nje pallati, ka pamje nga rruga kryesore, jepet me qera e mobiluar ose bosh si zyra. Vendndodhja ne qender eshte shume e favorshme per ushtrim aktiviteti dhe per reklamimin e tij.

Cmimi 750 Euro/ muaj.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 50 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate