0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane ish-Conad.

ID : 1621101176

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane ish-Conad. Ambienti me siperfaqe 176 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 2 banjo. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me pamje nga rruga kryesore, eshte i shtruar ne parket, ka adrese te sakte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka fasade xhami dhe ka dalje ne rruge kryesore. Ambienti jepet me qera bosh.

Cmimi 2500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Mine Peza
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 176 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate