0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi.

ID : 225091105

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 2 ballkone me siperfaqe 105 m2. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar ne parket, 1 AC, ka orientim ne Jug. Prona ka planimetri te rregullt, eshte e bollshme dhe mundeson nje hapesire parkimi.

Cmimi 450 Euro/muaj. Negociueshem

 

 

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate