0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri

ID : Z049101073

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient i organizuar ne 1 hapesire, 1 zyre, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 73m2. Ambienti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Ambient shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 700 Euro/muaj. 

 

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 73 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 8

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate