0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Komuna e Parisit, prane Kristal Center

ID : D0410530130

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Komuna e Parisit, prane Kristal Center. Ambient i organizuar ne 1 hapesire, me siperfaqe 130m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Ambineti ndodhet ne rruge kryesore dhe ka mundesi reklamimi, shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 1000 Euro/muaj. 

 

Adresa :

Rruga Komuna e Parisit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Banjo 0
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate