0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi Duplex ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Optikes Roma

ID : D040023200

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi Duplex ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Optikes Roma. Ambient i organizuar ne katin e pare ne 1 hapesire dhe 1wc, me siperfaqe 100m2. Kati i 2-te i organizuar ne 1 hapesire me siperfaqe 100m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, ndodhet ne rruge kryesore, me mundesi reklamimi, fasade xhami. Ambient i perfshtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 200000 Leke/muaj. 

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 200 m²
Banjo 1
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate