0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, Kombinat

ID : M0050732200

Tirane, Japim me Qera Repart Industrial 3 Kat ne Rr. Kavajes, Kombinat. Ambient me siperfaqe totale prej 2200m2, eshte i organizuar ne Kati i 1-re ka siperfaqe 1100m2, kati i 2-te 440m2 dhe i 3-te 440m2. Godina eshte e investuar, e shtruar ne pllake, mundesi parkimi ne oborr. Ambient shume i pershtatshem aktivitete te ndryshme biznesi. 

Cmimi 3500 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 3 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 200 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate