0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko ne unaze te madhe.

ID : S280

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko ne unaze te madhe. Ambienti eshte i organizuaar ne 1 zyre dhe 2 banjo e gjitha me siperfaqe 150 m2. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake dhe ka orientim gjeografik ne Veri- Lindje dhe pamje nga rruga kryesore e cila siguron mundesi reklamimi te biznesit. Ambieti jepet me qera bosh, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi, ka mundesi parkimi te hapur para pallatit.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate