0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Ures Teknologjike.

ID : S150

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Ures Teknologjike. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo me siperfaqe 150 m2. Ambienti ka lartesine 3.20 m, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, ka pamje nga rruga kryesore, eshte me fasade xhami. Pozicioni gjeografik i prones eshte shume i favorshem per biznes te cilet kane nevoje per reklamim, ne cmim jane te perfshira taksat. Ka mundesi parkimi ne zone.

Cmimi 3000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate