0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : 134021112

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali II. Ambienti me siperfaqe 112m2, i shtruar ne pllake, eshte i organizuar ne 4 zyra, 1 WC, 1 depo dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 2-te, jepet me qira bosh, ka sistem qendror kondicionimi Chiller. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me pamje nga rruga kryesore. Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate