0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres Globe

ID : 325073079

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres Globe. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi , 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, me hapsira të bollshme , sipërfaqe 79m2. Orientimin e ka nga Jug-Lindja. Pallati është I ri,me punime tepër cilësore.

Cmimi  500 Euro/muaj, I diskutueshem.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 79 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate