0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, prane Kastratit.

ID : 1617041120

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, prane Kastratit. Ambienti me siperfaqe 120 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka pamje nga rruga kryesore dhe fasade xhami,  jepet me qera bosh, ka mundesi reklamimi. Ambient mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi, pasi ka favor dalje direkte ne rrugen kryesore. Cimimi i qera eshte bruto.

Cmimi 1200 Euro/ muaj I diskutueshem.

 

 

Adresa :

Rruga Aleksander Moisiu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate