0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Tirane-Elbasan, Km12, Berzhite

ID : 152B415

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Tirane-Elbasan, Km12, Berzhite. Vile me siperfaqe totale ndertimi 415m2 dhe oborr me siperfaqe 2000m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Vila organizohet ne 5dhoma gjumi+1dhome ndenje+1 ambient gatimi 5WC+2ballkone.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje Fan Coi, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Tirane-Elbasan, Km12, Berzhite
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Petrele

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 415 m²
Dhoma 5
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate