0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 5 Kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane Spitalit Salus

ID : 538K1250

Tirane, Japim me Qera Vile 5 Kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane Spitalit Salus. Vile me siperfaqe totale ndertimi 1250m2 dhe oborr me siperfaqe 2000m2, eshte e shtruar ne pllake, 15zyra+8WC+6bllk.

Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te jashtme, 10AC, mundeson parkim te hapur ne oborr.

Cmimi 3000 Euro/muaj.

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 250 m²
Zyra 15
Banjo 8
Kati N/A
Nr i kateve 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate