0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Max Optika

ID : B095101086

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Max Optika. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 86m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 86 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate