0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambjent Biznesi ne Rr. GJin Bue Shpata.

ID : 170052160

Tirane, Japim me Qira Ambjent Biznesi ne Rr. GJin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Ambjenti eshtei organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, me siperfaqe 160 m2. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka pamje nga rruga kryesore, eshte i shtruar ne pallke. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, per dyqan, per showroom etj. Jepet me qera bosh, ka orientim ne Perendim. 

Cmimi 1400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Gjin Bue Shpata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate