0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise

ID : Z044101090

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise. Ambient  i organizuar ne 1 hapesire, 2 zyra  dhe 2 Wc, me siperfaqe 90m2. Ambienti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake.  Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi  450 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate