0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise.

ID : D037101017

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise. Ambient  i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 Wc, me siperfaqe 17m2. Ambienti ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, me mundesi reklamimi.  Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi  35000 Leke/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 260 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 17 m²
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate