0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Hamdi Garunja, prane Liqenit te Thate

ID : 649F035

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Hamdi Garunja, prane Liqenit te Thate. Ambient me siperfaqe 35m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore, e pershtatshme per zyre. 
Cmimi 100 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hamdi Garunja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Info Financiare :

Qira 100 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 35 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate