0 prona te gjetura

QERA / Apartament ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane ures se Vasil Shantos

ID : B075072105

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne  Rr. Muhamet Gjollesha, prane ures se Vasil Shantos.  Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi,1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 90m2. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, totalisht i mobiluar.

 Cmimi  350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Muhamet Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate