0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

ID : 169051100

Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Ambjenti me siperfaqe 100 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire, 2 banjo dhe 1 depo. Ambjenti eshte i mobiluar si lokal, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge, eshte i shtruar ne pllake. Pozicioni i prones eshte pozitiv per biznes, ne zone te frekuentueshme.

Cmimi 600 Euro/muaj I negociushem.

 

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate