0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

ID : 703021105

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, eshte totalisht i mobiluar, 2AC, i shtruar ne pllaka dhe parket. Prona eshte sapo e mobiluar, shume moderne, eshte e ndricuar nga drita natyrale, ndodhet ne nje pallat me punime cilesore.

Cmimi 700 Euro/ muaj

 

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate