0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise

ID : B088102100

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise. Ambient i organizuar ne 3 zyra, 2wc  dhe 1 ballkon, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket,  i pamobiluar.

Cmimi  500 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate