0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Botanik.

ID : 701F110

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon, me siperfaqe 110 m2. Prona eshte totalisht e mobiluar, e shtruar ne parket, ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka orientim ne Lindje, me pamje nga Liqeni Artificial, ne ajrin e fresket te kodrave te liqenit.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate